Obratový bonus

OBRATOVÝ BONUS

spoločnosti EDUREC, s.r.o.

Možno ste rozmýšľali nad tým ísť na exotickú dovolenku alebo zobrať rodinu a priateľov na víkendový pobyt alebo si jednoducho dopriať oddych dlhšie ako minule. Teraz to budete mať dokonca ešte aj výhodné!

Pri objednaní dovolenky alebo zájazdu v CA Edurec, s.r.o. v celkovej súhrnnej zmluvnej cene na jednej Zmluve o obstaraní zájazdu (Cestovnej zmluve) vyššej ako 2 000 €, získa objednávateľ Obratový bonus vo výške až 100 Creditov.

Získanie Obratového bonusu je podmienené riadnym a včasným zaplatením objednávky podľa podmienok organizátora zájazdu a vyplnením dotazníka "Spokojnosť s dovolenkou v CA Edurec, s.r.o.", ktorý bude zaslaný objednávateľovi po návrate z pobytu.

Výška zľavy organizátora zájazdu nemá vplyv na poskytnutie Obratového bonusu spoločnosťou EDUREC, s.r.o. (Poskytnutie Obratového bonusu nijako nesúvisí so zľavami poskytovanými inými cestovnými kanceláriami alebo agentúrami a klient môže využiť všetky výhody).

Obratový bonus nie je možné kombinovať s odmenami pri Registrácii nového klienta, Vernostným programom a špeciálnou akciou spoločnosti Edurec, s.r.o.

Náš tip:   Je to také jednoduché. Stačí zavolať na dovolenku aj Vašich priateľov a známych a CREDITY sú Vaše!!!

Toto sa naozaj oplatí!

Viac informácii o Creditnom systéme nájdete tu a našej stránke www.cestovka.edurec.sk