Registrácia nového klienta

REGISTRÁCIA NOVÉHO KLIENTA

v CA EDUREC, s.r.o.

Každý nový klient (novým klientom sa rozumie doteraz neregistrovaný klient s jedinečnými identifikačnými údajmi, doteraz neuvedenými v registračnom systéme CA Edurec, s.r.o.), ktorý sa registruje pravdivým vyplnením všetkých požadovaných údajov (Meno a Priezvisko, telefonický kontakt, emailový kontakt) vo funkcii "CALLBACK" na adrese www.cestovka.edurec.sk, má právo získať bonusovú odmenu v podobe Creditov na svoju budúcu dovolenku, zájazd alebo nákup v IT E-shope.

Získanie bonusovej odmeny je podmienené riadnym a včasným objednaním a zaplatením objednávky v CA Edurec, najneskôr do 14 dní od registrácie objednávateľa cez funkciu CALLBACK.

Bonusová odmena je ďalej podmienená vyplnením dotazníka "Spokojnosť s dovolenkou v CA Edurec, s.r.o.", ktorý bude objednávateľovi zaslaný po návrate z pobytu.

Bonusovú odmenu pri registrácii nového klienta nie je možné kombinovať s Obratovým bonusom a špeciálnou akciou spoločnosti Edurec, s.r.o.

  


A koľko Creditov vlastne takto získam?   Za každých fakturovaných a zaplatených 25€ na Zmluve o obstaraní zájazdu (Cestovná zmluva) získam 1 Credit.

Príklad:   Ak je celková fakturovaná suma za dovolenku napríklad 1 000 €, získam 40 Creditov.

Ak Vás bonusová odmena za registráciu nového klienta zaujala, neváhajte ju rýchlo využiť.

Viac informácii o Creditnom systéme nájdete tu a našej stránke www.cestovka.edurec.sk