Ai Pozzi Village Spa Resort, Taliansko, Ligúrskeho riviéra, Loano, 13.10.2017, Polpenzia
Číslo termínu: 55957046

Ai Pozzi Village Spa Resort

Taliansko » Ligúrskeho riviéra » Loano

, SPA starstarstarstarAi Pozzi Village Spa Resort

Termín:

13.10.2017 - 20.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


340 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis
Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort sú úplne nové a boli otvorené len v marci 2013. Nachádzajú sa cca 900 m od centra a súkromnej pláže "Bagni Sirena", ktorá sa nachádza v centre krásnej promenády Loano.

Pláž:
900 m - súkromná pláž  "Bagni Sirena" v cene asi od veľkej noci do 10.06 a od 02.09 do 24.09 - 2 lehátka + protislnečné + spoločné šatne. Od 11.06 do 02.09je v cene iba vstup na pláž a spoločné šatne. Plážový servis za poplatok - od € 12,00 do cca 30,00 € (v závislosti na rade), v závislosti na obsadenosti, na vyžiadanie. Osušky na piesku nie sú povolené.

Centrum:
900 m.

Ubytovanie:
Izby sú veľmi vkusne a moderne zariadené, všetky so sprchou / WC, balkónom, telefónom, minibarom (prázdnym, plnené na vyžiadanie), TV SAT, trezorom, sušičom vlasov, centrálnou klimatizáciou, bezplatným prístupom na internet cez kábel (zákazník si musí priniesť vlastný, alebo si ho môže prenajať na recepcii za zálohu 10 €).

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu, večere s možnosťou výberu z 3 chodového menu + šalátový a zeleninový bufet. Plná penzia je garantovaná od 1.4. do 30.9., ostatné termíny na vyžiadanie. Polpenzia na vyžiadanie od 9.1.-3-2.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar s veľkou plochou na sedenie a TV kútik, reštaurácia s medzinárodnou a typickou ligúrskou kuchyňou, záhrada, slnečná terasa, centrálna klimatizácia, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch, detské ihrisko, detská herňa, stolný tenis zdarma, biliard (za poplatok), výťahy, práčovňa (za poplatok). Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok), nemajú povolený vstup do bazéna a wellness centra, musia byť na vodítku, pri príchode sa majiteľ musí preukázať zdravotnou kartou zvieraťa.

Šport a zábava:
vonkajšie bazény na ploche cca 850 m2 (veľký bazén +bazén+detský bazén so šmykľavkou), otvorené cca od polovice apríla do konca októbra ( v závisloti od počasia) s 2 lehátkami + slnečníkom/ apartmán v cene, wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom, jacuzzi, emocionálna sprcha, bio-sauna, turecký kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, za príplatok sú možné masáže, kozmetické ošetrenie pleti. Neďaleko rezortu sa nachádza: požičovňa skútrov, jazda na koni, golfový areál, plachtenie a potápačské centrum.

Parkovisko:
verejné parkovisko zadarmo, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
od 19.03 do 28.05 (odchod) + od 10.09 do 29.10 (odchod) denný príchod, minimálny pobyt 5 nocí

Od 28.05 do 10.09 (odchod) nástupný deň -  v sobotu s min. pobyt 7 nocí.

Poznámka
CENA ZAHŔŇA:
ubytovanie s raňajkami na osobu a pobyt, trezor, klimatizácia, Wi-Fi. NA VYŽIADANIE - platba na mieste: parkovisko/garáž 10 €/noc (júl a august), 5 €/noc vostatných termínoch (do vyčerpania miest), malé zvieratá 7 €/noc.


DETI DO 4 ROKOV:
zdarma, v izbe s 2 dospelými, postieľka na vyžiadanie (zdarma).Pozn.:
pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.


Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK